Aktuálne počasie:

Penzion Karolina ubytovanie Zbraslav Aktuálne počasie: hmla
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Karolina / ubytovanie Zbraslav Vítajte

Penzion Zbraslav Karolina - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Zbraslav Karolina - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Zbraslav Karolina - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Zbraslav Karolina - hotel má reštauráciuPenzion Zbraslav Karolina - možnosť pripojenia na internetPenzion Zbraslav Karolina - k dispozícii kavareňPenzion Zbraslav Karolina - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Zbraslav Karolina - Izby s vlastnou toaletouPenzion Zbraslav Karolina - v izbach je telefon

Ubytovanie Zbraslav u Brna penzión Karolína nájdete 6 km od diaľnice D1 (Brno - Praha), pri zjazdu z diaľnice - motorest Deväť krížov. V blízkosti penziónu sa nachádza lyžiarsky vlek 1 km od objektu, golfové ihrisko 12 km, kúpalisko s tobogánom 10 km, zámok Náměšť nad Oslavou 12 km, Kralice nad Oslavou - zvyšky gotické tvrze, románsky kostol v Breznik, Múzeum Kralická Biblia. Autobusové spojenie 200 m - Zbraslav. Vlakové spojenie 6 km - zastávka U Brna.

Zbraslav u Brna penzión Karolína ubytovanie :
Penzión Karolína ponúka celoročné ubytovanie o kapacite 19 lôžok. K dispozícii je 1 trojpostelová, 1 štvorpostelová, 1 päťpostelová a 1 sedempostelová izba. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Možnosť pobytu vo vlastnom stanu. Možnosť pobytu so psom, ubytovanie s koňom, uskladnenie bicyklov. Stravovanie v reštaurácii s barom "country club".

Zbraslav u Brna ubytovanie penzión Karolína :
Špeciálna ponuka - jazdenie na koni prírodou v pohodlných westernových sedlách pre deti a dospelých 250, - Kč / hodina. Ustajnenie koní - striedavý pobyt v boxoch a na pasienku 3 500, - Kč / mesiac. Ubytovanie pre jazdca s členmi stajne. Organizujú detské tábory s koňmi - Jazda na koni, hry, súťaže, starostlivosť o kone, vzdelávanie sa o koňoch.

Penzion Zbraslav u Brna Karolína akcie :
Organizovanie školení, prenájom školiacich priestorov pre 20-25 osôb, možnosť i viacdenné akcie, podla dohody možnosť zabezpečiť stravovanie, občerstvenie (v blízkosti 3 reštaurácia), dostupnosť autobusovej dopravy. Firemné a teambuildingové akcie 1. V areáli Stajne a penzióna 2. V krásnom údolí pasienkov.
 
1. Porady - k dispozícii klubovňa pre 20 - 25 osôb. Narodeniny - dle dohody stravovanie, občerstvenie (v blízkosti 3 reštaurácie). Firemné večierky, zabezpečenie lektora na teambilding, zapožičanie koní - vychádzky do prírody vo westernových sedlách. Možnosť využitia dvorku a záhrady (posedenie, grilovanie ,.....). V blízkosti ďalšie možnosti (bazén, prírodné kúpalisko, bowling, squash, posilňovňa, tenis, biliard, dostupnosť lesov, ..)

2. Pre neobmedzený počet osôb. Možnosť zabezpečiť občerstvenie, stravovanie pod šírym nebom, aj viacdenné akcie. Kľudné posedenie v prírode s výhľadom na kone, grilovanie, ... Zapožičanie koní, jazda v ohrade alebo do prírody vo westernových sedlách, zabezpečenie lektora na teambilding. Cca 2 km od maštalí.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.